Slevy, které mají smysl
Město:
Infolinka: 777 32 50 52
info@servismat.cz

Posledních 5 VIP zákaznických karet ADJ

Posledních 5 VIP zákaznických karet ADJ
1
99%
Obvyklá cena: 980 Kč
Ušetříte: 979 Kč
Nabídka zveřejněna: 18. října 2014
Do konce zbývá: Nabídka skončila
Celkem voucherů: 5
Celkem objednáno:0
Diskuse

S V.I.P. kartou získáte při servisu a opravách vašeho vozu tyto výhody:

1. Získáte 6 % bonusu na výkony při servisních opravách a prohlídkách,pne­uservisu, uskladnění pneu, mytí, karosářských opravách, lakování atd. (Nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami, případně jinou slevou.) 2. Získáte 8 % bonusu na ORIGINÁLNÍ náhradní díly a příslušenství. (Neplatí pro pneumatiky, akční a již zlevněné zboží.) 3. Získáte až 25% bonusu dle sortimentních skupin na OSTATNÍ náhradní díly a příslušenství. (Neplatí pro pneumatiky, akční a již zlevněné zboží.) 4. Získáte zdarma exkluzivní Asistenční službu. Obdržíte ji vždy po provedení výrobcem předepsané servisní prohlídky na další rok. 5. Získáte výhodu DOMOVSKÉHO autoservisu – odtažení Vašeho nepojízdného vozidla z celé ČR zdarma k nám s možností přistavení náhradního vozu, opravu Vašeho poškozeného vozu zdarma bez odečtení spoluúčasti, možnost získání náhradního vozu až na 28 dní zdarma a další. (Platí při sjednání povinného ručení u naší společnosti.) 6. Získáte náhradní vůz na 1 den zdarma jako součást předepsané servisní prohlídky 1× ročně. 7. Získáte náhradní vůz na 2 dny zdarma navíc v případě opravy pojistné události na Vašem voze. 8. Získáte zdarma Pick-up servis v okruhu 10 km. (Dovezeme a odvezeme Vás nebo Vaše auto v okruhu 10 km zdarma.) 9. Výhody získáváte na všechny vozy vedené pod Vaším V.I.P. zákaznickým číslem.

Tuto kartu dáváme standardně při koupi nového vozu, ale nyní ji můžete na servismat.cz získat za 1 Kč. Pozor, toto poskytneme pouze posledním 5-ti zájemcům, tak neváhejte, tato nabídka se nemusí opakovat!

Pro čerpání voucheru je třeba nejprve telefonicky kontaktovat recepci servisu, paní Vladimíru Suchou – tel.: 604 106 060, se kterou dohodnete podrobnosti.

Voucher lze uplatnit:

Mapa

ADJ.CZ, spol. s r.o.
Romana Havelky 315/19a
Jihlava

603437881
vladimir.jilecek@adj.cz
www.adj.cz